Villa Zen
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Oneindige zwembad | Sportactiviteiten Tennisveld Golfbaan Paardrijden Windsurfen Duiken Visserij Kanoën Wandelen |
| Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Villa Zen Saint-Francois van 190 vierkante meter is gelegen binnen 17 minuten wandelen vanaf Hyper Casino St. Francis en biedt toegang tot tal van toeristische attracties.
Gasten de La Douche op maar 1 km hier vandaan vinden en het centrum van Saint-Francois binnen 20 minuten te voet bereiken. De Habitation Zevallos is binnen een paar straten van de 3-slaapkamer villa gelegen, en La Coulee 2 busstation is binnen 10 minuten wandelen ervandaan. Winkelliefhebbers zullen genieten van de locatie binnen 2 km afstand van de La Rotonde markt.
De gesitueerde in Saint-Francois Villa Zen beschikt over uitzicht op de tuin. Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een apart toilet en een douche. Een haardroger en handdoeken zijn inbegrepen voor extra comfort.
Deze villa heeft een eetgedeelte met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven. Blue Kafe ligt binnen het bereik van Villa Zen en nodigt gasten uit om Franse gerechten te proeven.
- Locale bezienswaardigheiden
- Cimetiere des Raisins Clairs2532 km
- No Comply3475 km
- Location Voilier Guadeloupe2555 km
- Tropi-kayak Guadeloupe4952 km
- Plage des Raisins2706 km
- Plage des Raisins Clairs2686 km
- Luchthavens
- Luchthaven Pointe-a-Pitre Le Raizet38 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Kluisje
- VIP in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Bagageopslag
- Brandblussers
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Oneindige zwembad
- Ligstoelen
- Zonneterras
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
- Ontspannings-/ TV-kamer
- Windsurfen
- Duiken
- Kanoën
- Wandelen
- Paardrijden
- Tennisveld
- Golfbaan
- Visserij
- Openluchtbad
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Geluiddichte kamers
- Zithoek
- Terras
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Wasmachine
- Flat-screen TV
- Ledikanten/ Babybedden
- Babyoppas/ Kinderopvang
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Biedt Villa Zen een draadloze internetverbinding?
Ja, Villa Zen biedt WiFi aan. - ❓
Hoeveel kost het om Villa Zen te boeken?
De gemiddelde prijs in Villa Zen is $243. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Welke restaurants in de buurt van Villa Zen kun je aanbevelen?
Gasten van Villa Zen kunnen eten in Blue Kafe restaurant, dat Franse gerechten serveert. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in de villa?
De villa beschikt over een complete keuken met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven. - ❓
Biedt Villa Zen een mooi uitzicht?
Gasten van Villa Zen hebben uitzicht op de tuin. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Villa Zen?
Tijdens je verblijf in Villa Zen moet je zeker de belangrijkste bezienswaardigheden van Saint-Francois verkennen, waaronder Hyper Casino St. Francis (1 km), de La Douche (1,1 km) en de Habitation Zevallos, die in 15 minuten rijden te bereiken zijn.